Włocławek - Lokal na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 200 000 PLN
Cena za m2
670,12 PLN
Powierzchnia
3 283 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Parking naziemny
Tak
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do Włocławka gdzie prezentujemy budynek produkcyjno-handlowo-magazynowy ) w województwie Kujawsko-pomorskim.
W skład całej inwestycji wchodzą trzy działki , których powierzchnia łączna to 0,3283 ha. Działki posiadają bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Kształt działek jest regularny, teren płaski i ogrodzony. Nieruchomości uzbrojone w energię elektryczną, wodę, gaz i kanalizację (sieć miejska).
Działkach jest zabudowana budynkiem produkcyjno-handlowo-magazynowym oraz dwiema wiatami. Budynek jest dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej.

Pomieszczenia w budynku:

1. Parter:

· 5 pomieszczeń biurowych

· przedsionek

· kotłownia

· magazyn

· pomieszczenie techniczne

· hala magazynowa

· klatka schodowa

portiernia

2. Piętro:

· sala konferencyjna

· sekretariat

· kuchnia

· dwie hale

· 5 pomieszczeń biurowych

· 2 toalety

· gabinet
Nieruchomość objęta jest Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego – Uchwała nr XLII/39/2014 z dnia 24 kwietnia 2014 r., wg. którego przedmiotowy teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi nieuciążliwe.

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).