Kalisz - Lokal na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 000 000 PLN
Cena za m2
3 588,82 PLN
Powierzchnia
1 950,50 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak
Cena za parking naziemny (miejsce)
45 PLN
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Prezentujemy nieruchomość gruntową, składająca się z działek o łącznej powierzchni 2 448 m2, zabudowaną budynkiem handlowym o powierzchni użytkowej 1 950,50 m2.
Nieruchomość ogrodzona z utwardzonymi kostką typu poz-bruk. Wokół całego budynku parking.
Obiekt dwukondygnacyjny, wykonany w technologii murowanej.
Obszar nieruchomości uzbrojony w przyłącze: wodne, gazowe, energetyczne, kanalizacyjne i teletechniczne.
Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa handlowo-usługowa oraz produkcyjno-usługowa m.in. Castorama Makro Cash&Carry, TESCO, Meblech, Ital System, Handlowe Centrum Samochodowe, a także stacja paliw i dalej również zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. W pobliżu przebiega także droga krajowa nr 25 relacji Kalisz – Ostrów Wlkp.

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).