Kraków - Lokal na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 250 000 PLN
Cena za m2
6 537,66 PLN
Powierzchnia
191,20 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Inne, Medyczne, Biurowe, Inne
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do Krakowa gdzie prezentujemy lokal biurowy.Powierzchnia lokalu wynosi 191,20 m2 i składa się z 5 pomieszczeń usługowo-biurowych, zaplecza, komunikacji i dwóch sanitariatów. Lokal znajduje się na parterze 5-cio kondygnacyjnego budynku.Świetnie nadaje sie na biuro , lecznice , gabinety lekarskie , kancelarie .
Podłączone są instalacje energetyczna, kanalizacyjna, wodociągowa, centralnego ogrzewania (z sieci miejskiej), teletechniczna, domofonowa, alarmowa, klimatyzacji i wentylacji grawitacyjnej.
Lokale użytkowe są usytuowane na parterze, na piętrach lokale mieszkalne a na kondygnacji -1 jest garaż podziemny wielostanowiskowy.
Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio od drogi wewnętrznej.

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).