Warszawa - Lokal na sprzedaż

Praga-Południe, ul. Kobielska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 000 PLN
Cena za m2
15 151,52 PLN
Powierzchnia
165 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Restauracja
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak
Klimatyzacja
Tak
Open Space
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż, dobrze prosperująca, utytułowana i nagradzana za jedzenie, atmosferę i obsługę, restauracja na Pradze Południe. Słynąca z bogatego wyboru win włoskich do wyśmienitego jedzenia kuchni włoskiej. Aktywna licencja na alkohol. Restauracja, korzystając z trudnego okresu z powodu pandemi, została gruntownie wysprzątana i gotowa do natychmiastowego uruchomienia przez nowego nabywcę.
Lokal wysoki /4,70m / narożny, posiadający 2 ściany okien, klimatyzowany.
Sala konsumpcyjna ok 100m2, kompletnie wyposażona, dodatkowo bar /10m2/ z blatem do przygotowywania pizzy oraz ekspresem do kawy . Wc dla gości. Zaplecze kuchenne wyposażone w niezbęndne sprzęty - piece, trzony kuchenne z piekarnikiem zmywarka, szafą chłodniczą. Ponadto zaplecze socjalne z wc dla pracowników, Zaplecze magazynowe. W okresie letnim właściciele wystawiali również rząd stolików wzdłuż lokalu dla palących gości lub przychodzących z pupilami.
Niektóre rezerwacje na póżniejsze terminy jeszcze nie odwołane.
Czynsz do wpólnoty w wysokości 2146 zł.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna

Mapa

Kontakt

Grażyna Roman-Sztymela

Grażyna Roman-Sztymela

Telefon:
608616277
E-mail:
gs@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).