Warszawa

Praga-Południe, ul. Kobielska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 000 PLN
Cena za m2
15 151,52 PLN
Powierzchnia
165 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rodzaj budynku
Restauracja
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak
Klimatyzacja
Tak
Open Space
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż, dobrze prosperująca, utytułowana i nagradzana za jedzenie, atmosferę i obsługę, restauracja na Pradze Południe. Słynąca z bogatego wyboru win włoskich do wyśmienitego jedzenia kuchni włoskiej. Aktywna licencja na alkohol. Restauracja, korzystając z trudnego okresu z powodu pandemi, została gruntownie wysprzątana i gotowa do natychmiastowego uruchomienia przez nowego nabywcę.
Lokal wysoki /4,70m / narożny, posiadający 2 ściany okien, klimatyzowany.
Sala konsumpcyjna ok 100m2, kompletnie wyposażona, dodatkowo bar /10m2/ z blatem do przygotowywania pizzy oraz ekspresem do kawy . Wc dla gości. Zaplecze kuchenne wyposażone w niezbęndne sprzęty - piece, trzony kuchenne z piekarnikiem zmywarka, szafą chłodniczą. Ponadto zaplecze socjalne z wc dla pracowników, Zaplecze magazynowe. W okresie letnim właściciele wystawiali również rząd stolików wzdłuż lokalu dla palących gości lub przychodzących z pupilami.
Niektóre rezerwacje na póżniejsze terminy jeszcze nie odwołane.
Czynsz do wpólnoty w wysokości 2146 zł.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna

Mapa

Kontakt

Grażyna Roman-Sztymela

Grażyna Roman-Sztymela

Telefon:
608616277
E-mail:
gs@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).