Warszawa - Lokal na sprzedaż

Śródmieście, al. Jana Chrystiana Szucha

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 995 000 PLN
Cena za m2
13 224,18 PLN
Powierzchnia
150,86 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2005
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Biurowe, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Klimatyzacja
Tak
Wysokość pomieszczeń (cm)
40
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Tak
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Doskonała nieruchomość na działalność usługową lub biurową. Lokal o powierzchni 150,86 m2 położony w budynku biurowo-apartamentowym z 2005 roku w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.

Pierwotnie lokal stanowił otwartą przestrzeń, obecnie w lokalu jest wydzielona recepcja, trzy niezależne gabinety, sala konferencyjna, przestrzeń biurowa, kuchnia, serwerownia, pomieszczenie gospodarcze i WC. Lokal biurowy w bardzo dobrym stanie technicznym. Na podłodze parkiet i płyty kamienne, w kuchni i WC - glazura i terakota. Wysokość pomieszczeń powyżej - 3m. Nieruchomość klimatyzowana. Za oknami cisza i zieleń, idealna do pracy.

Lokal z dużymi przeszkleniami, z dostępem dla osób niepełnosprawnych. Możliwość zewnętrznej reklamy.

W pobliżu pełna infrastruktura i komunikacja (meto, autobus, tramwaj).

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Anna Hermanowicz

Anna Hermanowicz

Telefon:
602609082
E-mail:
ah@dragowski.pl
Numer licencji:
6553

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).