Sosnowiec - Lokal na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 000 PLN
Cena za m2
3 344,13 PLN
Powierzchnia
1 046,61 m2
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
1
Rok budowy
1930
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Inne
Stan budynku
Do remontu
Parking naziemny
Tak
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Prezentujemy budynek biurowy ( wcześniej mieściła tu się placówka bankowa wraz z zapleczem administracyjnym) w doskonałej lokalizacji Sosnowiec - Centrum
Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 840 m2:
- piwnica ok. 263 m2,

- parter ok. 264 m2,

- I piętro ok. 260 m2,

- poddasze ok. 257 m2.
Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wod.-kan. ( miejska), centralnego ogrzewania (miejskie), p.poż., wentylację grawitacyjną, sieć teleinformatyczną.
Budynek wpisany do Rejestru Zabytków.
Nieruchomość z dużym potencjałem na zmianę sposobu użytkowania, np. na sale okolicznościowe, pomieszczenia szkoleniowe. Na każdym piętrze oddzielne toalety, dwa niezależne wejścia do nieruchomości, wejście na poszczególne piętra z niezależnej klatki schodowej.

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).