Warszawa

Bemowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 500 000 PLN
Cena za m2
926,73 PLN
Powierzchnia działki
9 172 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
370
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka usługowa w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Lazurowej w Warszawie.
W sąsiedztwie nowe osiedla oraz sklep Lidl. Teren składa się z dwóch połączonych działek położonych około 800 m od budowanej 2 lini metra (stacja Chrzanów). Działka idealna na hotel, placówkę medyczną, budynki biurowe itp. Media w ulicy.
WZ w trakcie procedowania.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Paweł Remin

Paweł Remin

Telefon:
604618831
E-mail:
pr@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).