Warszawa - Działka na sprzedaż

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
950 000 PLN
Cena za m2
1 194,97 PLN
Powierzchnia działki
795 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
16
Długość działki (mb.)
46
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Anin – do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana położona w pobliży stacji kolejowej i przelotowej drogi Warszawa-Otwock.
Powierzchnia działki 795 m². Na terenie znajduje się stary dom do rozbiórki. Działka przeznaczona jest na cele handlowo usługowo biurowe. W cenie sprzedaży jest aktualne pozwolenie na budowę i zatwierdzony projekt budynku z garażem podziemnym. Projekt budynku zgodny z aktualnymi przepisami, nowoczesny i funkcjonalny.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).