Warszawa - Działka na sprzedaż

Ursus

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
942 000 PLN
Cena za m2
1 295,74 PLN
Powierzchnia działki
727 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
18.8
Długość działki (mb.)
38
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Mieszane
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Działka budowlano-inwestycyjna- o pow. 727 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę domu, lub bliźniaka - Ursus Gołąbki ( w sąsiedztwie dwóch uczęszczanych ulic). Wszystkie media miejskie są w drodze przy działce do podłączenia. Działka ogrodzona, w sąsiedztwie inne zabudowane działki. Zlokalizowana jest w okolicy centrum Gołąbek, spokojne otoczenie, ładna zabudowa.
Działka prostokątna; długość 38 m2, szerokość 18,80 m. Posiada plan zagospodarowania miejscowego, można pobudować np. dom, lub bliźniak - 2,5 kondygnacji, wys. 12,5 m. Zabudowa terenu 25%. Świetna lokalizacja, komunikacja autobusowa i SKM, w sąsiedztwie przystanek autobusowy, przystanek SKM. Cena 942000 zł.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Anna Łokuciewska

Anna Łokuciewska

Telefon:
660679574
E-mail:
al@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).