Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
490 000 PLN
Cena za m2
704,02 PLN
Powierzchnia działki
696 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 696 m2 położona na zielonym Ursynowie przy ul. Hołubcowej w spokojnej, bezpiecznej okolicy z zabudową jednorodzinną.

Działka środkowa, foremna, płaska, łatwa do zagospodarowania w kształcie prostokąta przeznaczona pod niską zabudowę jednorodzinną (do 10 m) z dopuszczeniem usług (plan zagospodarowania przestrzennego). Dojazd do działki ulicą Hołubcową lub ul. Puchalską, a następnie ul. Kądziołeczki. Na sąsiednich działkach posadowiono nowe domy jednorodzinne o ujednoliconej architekturze. Możliwy zakup działki sąsiedniej o powierzchni 696 m2.

W linii ulic doprowadzono media (prąd, gaz, woda), kanalizacja na etapie projektu - termin wykonania do 2021 roku.

W pobliżu m.in. sklep spożywczy, Dwujęzyczne Przedszkole Montessori Ursynów (ul. Pląsy), Centrum Medyczne Enelmed, przychodnia, Szkoła Podstawowa nr 100.

Dobry dojazd do ul. Puławskiej (ok. 1400 m) i ul. Poleczki (ok. 1200 m). Około 700 m do południowej obwodnicy Warszawy (trasy S2). Do pętli autobusowej parę minut spacerkiem.

Uregulowane sprawy własności. Dokumenty gotowe do zbycia nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Anna Hermanowicz

Anna Hermanowicz

Telefon:
602609082
E-mail:
ah@dragowski.pl
Numer licencji:
6553

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).