Warszawa - Działka na sprzedaż

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
489 000 PLN
Cena za m2
750 PLN
Powierzchnia działki
652 m2
Przeznaczenie działki
Inna
Szerokość działki (mb.)
22.6
Długość działki (mb.)
28.85
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego

Opis nieruchomości

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o pow. 652m o wymiarach szerokość od ulicy 22,60m, głębokość 28,85m, usytuowana w okolicy ronda Wał Miedzeszyński/Trak Lubelski. Wjazd bezpośrednio z ulicy. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Woda, kanalizacja (obecnie są budowane odbiorniki do kanalizacji, możliwość podłączenia w ciągu dwóch lat) i gaz w ulicy, na działce przyłączeniowa skrzynka elektryczna oraz podłączenie do hydroforu. Wokół zabudowa warsztatowo-usługowo-magazynowa. Według wypisu z rejestru gruntów z 2012r są to zurbanizowane tereny niezabudowane Bp.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Barbara Szczerbińska

Barbara Szczerbińska

Telefon:
608404536
E-mail:
bs@dragowski.pl
Numer licencji:
819

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).