Unieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 000 000 PLN
Cena za m2
215,18 PLN
Powierzchnia działki
65 061 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
0
Długość działki (mb.)
0
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego

Opis nieruchomości

Prezentujemy sprzedaż terenu inwestycyjnego znajdującego się w Unieściu, gm. Mielno na środkowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego.Unieście – część miasta Mielno o charakterze letniskowym, położona na mierzei między Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, w północno-wschodniej części miasta. Znajduje się tu przystań morska dla rybaków oraz letnie kąpielisko morskie.
Działki o łącznej powierzchni 6,5061 ha położone są w pasie oddzielającym Morze Bałtyckie od Jeziora Jamno, w niedalekiej odległości (150 m) od szerokiej, piaszczystej plaży.
Bezpośredni dojazd i dostęp do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową o dobrej nawierzchni –ul. Świerczewskiego.
Na części działki znajduje się zabytkowy budynek wykonany z czerwonej cegły - hangar hydroplanów, który ze względu na unikatowe rozwiązania konstrukcyjne oraz architektoniczne został wpisany do wojewódzkiej ewidencji zabytków.
Teren pod kątem lokalizacji, idealny pod zabudowę rekreacyjno-wypoczynkową.
Na przedmiotowy obszar została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych, domów jednorodzinnych, obiektów usługowo-rekreacyjnych z basenem oraz infrastrukturą towarzyszącą, techniczną i komunikacyjną. Wskaźnik zabudowy z decyzji to 20% powierzchni terenu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Widok na: Jezioro, Morze

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).