Kłudzice - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Cena za m2
39,60 PLN
Powierzchnia działki
5 050 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego

Opis nieruchomości

Zapraszamy do Kłudzic – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie piotrkowskim, w gminie Sulejów. Wieś duchowna Kłudzice, własność klasztoru norbertanów w Witowie. Prezentujemy tu działkę gruntową nie zabudowaną o powierzchni 5050 m2. Działka ma szerokość 40 m przy drodze, jest możliwość podzielenia jej na dwie mniejsze działki. Cena może ulec lekkiej negocjacji. Zapraszam do oglądania i zakupu nieruchomości .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).