Spychowo - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 000 PLN
Cena za m2
43,47 PLN
Powierzchnia działki
41 410 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Zapraszamy do województwa Warmińsko Mazurskiego gdzie w Spychowie prezentujemy nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 41410m2 . Jest możliwość zakupu całości gruntu lup można sprzedać płowe działki . Całość została już podzielona na 32 działki . Posiadamy warunki zabudowy na jedną z działek na dom jednorodzinny . Gmina chętnie widzi nowych inwestorów w rejonie i jest bardzo otwarta na wszelkie inwestycje np domy jednorodzinne/ ośrodki wczasowe/ stadninę koni/domy rehabilitacyjne/ itd . Posiadam warunki zabudowy na 6 działek aby mieć pewność , że ewentualny przyszły kupiec nie będzie miał problemów z jego otrzymaniem.
Sprzedam wszystkie działki tylko razem jak w opisie za cenę 1 800 000 zł lub połowę .Pojedynczo nie sprzedaję działek,

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bank, Centrum handlowe, Fitnes, Szkoła, Basen, Przedszkole, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).