Konstancin-Jeziorna - Działka na sprzedaż

Skolimów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 990 000 PLN
Cena za m2
1 023,60 PLN
Powierzchnia działki
3 898 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
77
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Bezpośrednio na działce
Brak
Miejska
Ogrodzenie
Siatka
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Działka położona w cichej części Konstancina ( Skolimów ) w pobliżu parku zdrojowego. W pobliżu sklepy, szkoła, komunikacja autobusowa. Powierzchnia działki 3898 mkw - cena ok. 1024 PLN/mkw. Działka położona jest przy lokalnej drodze asfaltowej. Na działce znajduje się bardzo duży dom w stanie surowym - piwnice, parter, piętro i poddasze. Kilka garaży, wiele przestrzennych pomieszczeń, basen stanowią o atrakcyjności działki. Dom wymaga uzupełnień i prac wykończeniowych ale może być bardzo atrakcyjną rezydencją. Wokół domu możliwość stworzenia bardzo atrakcyjnego i pięknego ogrodu i parku przy zachowaniu istniejącego zadrzewienia. Działka jest atrakcyjna również ze względu na cenę.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Las, Szkoła, Apteka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).