Mirowice - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
495 000 PLN
Cena za m2
137,50 PLN
Powierzchnia działki
3 600 m2
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
138
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Studnia
Szambo
Ogrodzenie
Siatka
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego

Opis nieruchomości

Do sprzedaży ciekawa nieruchomość zlokalizowana na pograniczu pow. piaseczyńskiego i grójeckiego w Mirowicach koło Prażmowa, położona ok.500 m od trasy Piaseczno-Grójec. Działka o powierzchni 3600 m2, na planie prostokąta, z możliwością różnorodnego użytkowania. Nieruchomość posiada duży potencjał inwestycyjny i doskonale nadaje się na lokatę kapitału. Na terenie działki znajduje się solidnie wykonany dom z dwoma pokojami i widną kuchnią oraz łazienką, z opcją całoroczną, o powierzchni 72 m2. Polecam.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Widok na: Las

Mapa

Kontakt

Janusz Polański

Janusz Polański

Telefon:
696078185
E-mail:
jp@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).