Słopsk - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Cena za m2
132 PLN
Powierzchnia działki
2 500 m2
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka- siedlisko, 2500 m kw, wieś Słopsk, gm. Zabrodzie, 2 km od trasy S8.
Pięknie położona działka na skraju wsi, przy lesie. Ogrodzenie, prąd, woda, możliwość podłączenia gazu ( gaz jest doprowadzony do sąsiedniej posesji). Według planu zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na obszarze określonym jako zabudowa mieszkalna. Teren nie zagrożony zalewaniem, 2 km od Bugu .Na działce znajduje się stary dom z 1919r.
Dużą atrakcją jest park wodny na drugim skraju wsi.
Bardzo dużym atutem działki także jest położenie. Usytuowana jest w bocznej drodze, w spokojnym miejscu, ale w pobliżu innych domów, bez zabudowań gospodarczych
powiat Wyszkowski.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne szeregowe

Mapa

Kontakt

Blanka Chojnacka

Blanka Chojnacka

Telefon:
608404543
E-mail:
bc@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).