Józefów - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
820 000 PLN
Cena za m2
337,45 PLN
Powierzchnia działki
2 430 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
18
Długość działki (mb.)
135
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Inne
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz zamieszkać blisko Warszawy i cieszyć się urokami przyrody ta nieruchomość jest dla ciebie . Józefów – miasto w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim, w aglomeracji warszawskiej, położone przy ujściu Świdra do Wisły. Sąsiaduje na północy z Warszawą, zaś na południu z Otwockiem.
Prezentujemy nieruchomość gruntową nie zabudowana o powierzchni 2 430 m2 w miejscowości Józefów przy ul. Matejki. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach około 18 m x 135 m jest niezbudowana i nieogrodzona. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Aktualnie działka porośnięta jest drzewami (sosnami) oraz niskimi krzewami, a w otoczeniu znajduje się mało intensywna zabudowa domków jednorodzinnych. Działka jest nieuzbrojona lecz istnieją warunki do realizacji przyłącza energetycznego, kanalizacyjnego, gazowego oraz wodociągowego. Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości około 800 m od głównego ciągu komunikacyjnego Józefowa - ul. Piłsudskiego. Na oferowaną działkę dojazd jest częściowo drogą asfaltową w końcowym odcinku droga asfaltowa przechodzi w drogę gruntową.
Komunikację z Warszawą zapewnia między innymi linia kolejowa oraz autobusowa. Dojazd do Warszawy komunikacją zbiorową zajmuje 55 minut, natomiast samochodem około 30 minut.

Mimo bliskości Warszawy nieopodal znajdują się tereny leśne Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, oraz tereny kameralnej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej dzięki czemu oferowana nieruchomość jest doskonała zarówno jako inwestycja mieszkaniowa jak i rekreacyjna.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).