Kutno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 000 PLN
Cena za m2
72,23 PLN
Powierzchnia działki
19 383 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
0
Długość działki (mb.)
0
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupu działki gruntowej niezabudowanej 19 383 m2 ,położoną w Kutnie . Działka ma kształt regularny, zbliżony do prostokąta i wykonane jest na niej przyłącze do sieci: energetycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej. Nieruchomość przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej
Nieruchomość położona jest o około 750 m od głównej arterii komunikacyjnej Kutna czyli ul. Skłęczkowskiej. Do ścisłego centrum miasta jest 3 km natomiast najbliższe przystani komunikacji publicznej zlokalizowane są w promieniu 200 m.
Dodatkowym plusem jest fakt, że droga krajowa nr 92 (ul. Skłęczkowska) krzyżuje się z autostradą A1 w odległości zaledwie 6 km, dzięki czemu działka idealnie nadaje się pod inwestycję pod zabudowę przemysłową lub magazynową.
Nieruchomość podana jest w cenie netto.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).