Kiełpin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
195,97 PLN
Powierzchnia działki
1 786 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40.31
Długość działki (mb.)
44.52
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Brak
Brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1786 m2 położona w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka budowlana z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz indywidualnym projektem domu jednorodzinnego z zaplanowaną nowoczesną, energooszczędną pompą ciepła.

Działka foremna (40,31/44,52), płaska, łatwa do zagospodarowania. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (maksymalna wysokość budynku - 9 m, garażu - 6 m, dach spadzisty w przedziale od 25 do 35 stopni, powierzchnia biologicznie czynna - 70%, maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy - 25%, maksymalny wskaźnik zabudowy terenu - 15%).

Okolica cicha i bezpieczna ze współczesną jednorodzinną zabudową. W pobliżu Rezerwat Jezioro Kiełpińskie i szlaki rowerowe.

Media: prąd i woda.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Mapa

Kontakt

Wioletta Rak-Szawłowska

Wioletta Rak-Szawłowska

Telefon:
606 394 830
E-mail:
wr@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).