Gąsiorowo - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 000 PLN
Cena za m2
36,30 PLN
Powierzchnia działki
165 300 m2
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Nie
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupu działki o powierzchni 16,5300 ha. Na działce w jej południowo-zachodniej części zlokalizowany jest dwukondygnacyjny budynek mieszkalno-letniskowy, o powierzchni użytkowej 126,3 m2. Budynek w konstrukcji drewnianej. Do budynku doprowadzone jest przyłącze wodociągowe, elektryczne oraz kanalizacyjne (szambo). Standard wykończeń przeciętny.
Na działce posadowione są również trzy inne zabudowania w słabym stanie technicznym: wiata przeznaczona na postój samochodów, budynek gospodarczy oraz budynek rekreacyjny z łazienką o konstrukcji drewnianej. nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).