Zalewo - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
22 217 000 PLN
Cena za m2
14,66 PLN
Powierzchnia działki
1 515 395  ;m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupu niezabudowanej nieruchomości gruntowej znajdującej się w miejscowości Zalewo w gminie Miłomłyn, w powiecie ostródzkim. Sprzedawana nieruchomość stanowią niezabudowane działki Zalewo o łącznej powierzchni 151,5395 ha. Działki nie są uzbrojone jednak w odległości około 150 m dostępne są sieci elektroenergetyczna, wodociągowa oraz telekomunikacyjna. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym część nieruchomości ok. 34,5% przeznaczona jest pod tereny zieleni parkowej i pól golfowych, 32% - zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, 15% - zabudowę apartamentową, 10% - tereny leśne, 5% - zabudowę urządzenia sportu i rekreacji, a pozostałe części – tereny wód powierzchniowych, teren zespołów parkingowych, tereny dróg wewnętrznych i dróg publicznych. Działki posiadają dostęp do działek drogowych oraz leżą nad brzegami jeziora Gil Wielkie przez co jest bardzo ciekawą nieruchomością.
Nieruchomość ma wielki potencjał inwestycyjny przede wszystkim ze względu na doskonałą lokalizację ale również ze względu na dużą powierzchnię działek. Cena oferowanej nieruchomości: 22.217.000,00 PLN

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).