Jabłonna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
210 000 PLN
Cena za m2
139,44 PLN
Powierzchnia działki
1 506 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
55
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Szambo

Opis nieruchomości

Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wymiary 27m x 55m, w kształcie prostokąta, droga dojazdowa utwardzona. Wokół zabudowa jednorodzinna. Działka nieogrodzona, w niedalekiej odległości od trasy na Nowy Dwór Mazowiecki.
Na działce media: prąd, gaz, woda miejska.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Anna Dolińska

Anna Dolińska

Telefon:
604756856
E-mail:
da@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).