Przepitki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
154 000 PLN
Cena za m2
10,48 PLN
Powierzchnia działki
14 700 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
0
Długość działki (mb.)
0
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak

Opis nieruchomości

Działka rolna 1,47 ha w miejscowości o nazwie Przepitki położonej tuż pod Nowym Miastem.
W Nowym Mieście jest zalew na rzece Sona. Klimatu temu miejscu dodaje pobliska stadnina koni.
"Gmina Nowe Miasto jest malowniczym zakątkiem województwa mazowieckiego, jedną z 12 gmin powiatu płońskiego, wkomponowaną w Nadwkrzański Obszar Chronionego Krajobrazu oraz Zielone Płuca Europy. Największym atutem Gminy są walory przyrodnicze - lasy stanowiące 30% jej powierzchni, Zalew Nowomiejski zajmujący obszar 31,6 ha oraz płynąca malowniczą doliną, tworząc piękne unikalne krajobrazy rzeka Sona.
Do Zalewu ok 3,5 km idealne miejsce dla miłośników rekreacyjno-stacjonarnych znajdą tu nie tylko idealne warunki brzegowe, umożliwiające dojazd samochodem, ale – co najważniejsze – mają szansę na złowienie pięknych leszczy, linów, węgorzy, jazi, płoci i karasi, których miejsce może na zestawie zająć kilkukilogramowy karp (średnia masa: 4–10 kg). Do łowienia białorybu wystarczy klasyczna wędka odległościowa, feeder lub karpiówka. Osoby bardziej zawodniczo podchodzące do łowienia ryb spokojnego żeru mogą tu w dogodnych warunkach testować nowe tyczki, gdyż linia brzegowa Zalewu łagodnie łączy się z lustrem wody.
Miejsce do zamieszkania i rekreacji .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Pola

Mapa

Kontakt

Grażyna Antochewicz

Grażyna Antochewicz

Telefon:
606930475
E-mail:
ga@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).