Kłudzice - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
30 000 PLN
Cena za m2
22,47 PLN
Powierzchnia działki
1 335 m2
Przeznaczenie działki
Inna
Szerokość działki (mb.)
7
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego

Opis nieruchomości

Zapraszamy Kłudzice – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie piotrkowskim, w gminie Sulejów.Wieś duchowna Kłudzice, własność klasztoru norbertanów w Witowie . Prezentujemy tu działkę gruntowa nie zabudowana o powierzchni 1335m2.Działka jest wąska i usytuowana przy drodze gminnej, w drodze jest prąd i woda. Drugą granicą działki jest rzeka Luciąża. Działka ma szerokości 7m. Taką samą działką dysponuje sąsiad, jego działka graniczy z moją patrząc od drogi w stronę rzeki to po prawej stronie. Każdy z nas chce za swoją działke po 30 000 zł. Można je wystawić jako jedną ofertę sprzedaży za 60 000 zł.. Zapraszam do oglądania i zakupu nieruchomości .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).