Milanówek - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
595 002,10 PLN
Cena za m2
447,37 PLN
Powierzchnia działki
1 330 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Inne

Opis nieruchomości

Zapraszamy do Milanówka – miasto w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, leżące na południowy zachód od Warszawy i wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej. Jeśli chcesz zamieszkać w Milanówku ta oferta jest dla Ciebie .
Mam do zaoferowania do sprzedaży piękną działkę budowlaną o pow. 1330,00 m2, kanalizacja i woda na działce, gaz i światło w ulicy.
Ogrodzenie na podmurówce, wjazd bezpośrednio z drogi gminnej (kostka), starodrzew, sąsiedztwo domów mieszkalnych.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus, Kolej

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).