Ząbki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 190 000 PLN
Cena za m2
898,79 PLN
Powierzchnia działki
1 324 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
47
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 1324 m 2 położona w Ząbkach w prestiżowej części mieszkalnej. Okolica bardzo spokojna, bezpieczna z niska zabudową jednorodzinną. Przeznaczenie - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Działka w atrakcyjnej części Ząbek, ogrodzona, foremna, płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach szer. 47 m długość boku 35 lewego i 25 m boku prawego. Dojazd do działki drogą asfaltową.
Na działce obecnie budynek użytkowy.
Dostępne media: prąd, woda miejska i własna, kanalizacja miejska, gaz w ulicy.
Dojazd pociągiem lub autobusem. Dojście od stacji kolejowej 5 min.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje: zabudowę do 2 piętra z poddaszem, garaż w obrębie budynku, powierzchnia biologicznie czynna 60%, działka bez dalszego podziału.

Własność hipoteczna bez żadnych obciążeń, jeden właściciel.

Cena 1 190 000 zł
Kontakt: Tel. 600 072 196.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus

Mapa

Kontakt

Małgorzata Montwiłł

Małgorzata Montwiłł

Telefon:
600072196
E-mail:
mm@dragowski.pl
Numer licencji:
6622

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).