Stanisławowo - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
460 041,40 PLN
Cena za m2
40,82 PLN
Powierzchnia działki
11 270 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
320
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo

Opis nieruchomości

Działka przy drodze asfaltowej, prąd, wodociąg, telefon, dodatkowo po długości droga gruntowa o szerokości 4 m. Dużo zieleni, w pobliżu Zalew Zegrzyński, dobry dojazd do Warszawy ok. 35 km. Księga wieczysta.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Iwonna Thierry

Iwonna Thierry

Telefon:
600592699
E-mail:
ti@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).