Dębe Wielkie - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
233 200 PLN
Cena za m2
220 PLN
Powierzchnia działki
1 060 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Miejska w drodze
Miejska w drodze
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Zapraszamy na Mazowsze gdzie w powiecie Miński w miejscowości Dęby Wielkie prezentujemy działkę gruntową niezabudowaną o powierzchni 8001060m2. Działka są położona w centrum miejscowości, w spokojnej okolicy wśród osiedla domów jednorodzinnych, przy skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i ul Pedagogów. Prąd, wodociąg i kanalizacja w ulicy.
Wjazd na działkę dojazd jest od wydzielonej w wyniku podziału drogi gminne
Działki pięknie zadrzewione, oddzielone od ulic zielenią.
Do centrum Warszawy samochodem 33 km, pociągiem niecałe 40 minut.
Sklep: 300m
Przychodnia, Urząd Gminy, przedszkole: 800m
Szkoła: 1300m
PKP: 1000m.
MPZP przewiduje następujące parametry zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (wolnostojąca lub bliźniacza), powierzchnia zabudowy 0,3, intensywność zabudowy 0,6, wysokość 10m, powierzchnia biologicznie czynna min. 50%,

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).