Nieborów - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
890 000 PLN
Cena za m2
87,25 PLN
Powierzchnia działki
10 200 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Miejska w drodze
Brak
Ogrodzenie
Inne
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Do sprzedaży wyjątkowa działka w Nieborowie k. Łowicza bezpośrednio sąsiadującą z Pałacem Radziwiłłów, należącym do grona najokazalszych rezydencji magnackich w Polsce, a obecnie funkcjonującym, jako Muzeum Narodowe. Bardzo prestiżowy adres!

Działka o powierzchni 1,02 hektara, płaska, o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu, sąsiaduje nie tylko z terenem ogrodów pałacu, ale również z Bolimowskim Parkiem Narodowym. Atrakcyjność tego miejsca podnosi również znajdująca się w najbliższej okolicy niewielka stadnina koni oraz brak uciążliwego sąsiedztwa w postaci punktów usługowych lub handlowych.

Oferowana działka stanowiłaby idealne miejsce zarówno pod zabudowę pensjonatu/centrum szkoleniowego, jak również pod budowę okazałej, prywatnej rezydencji z garażem i wyposażeniem ogrodu, budynkami gospodarczymi (magazyn).

Według gminy i planu zagospodarowania możliwa jest zabudowa mieszkalno-pensjonatowa, usługowa jednorodzinna, oznaczona symbolem "MNp". Także gastronomiczna, turystyczna, sportowa (korty tenisowe) i pokoje gościnne.

Nieborów znajduje się w połowie drogi między Warszawą (70km) a Łodzią (65km), 2,5km od zjazdu z autostrady A2.

Dostępne media: woda miejska, prąd już na działce.

Lokalizacja: Nieborów

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).