Halinów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
100 000 PLN
Cena za m2
124,38 PLN
Powierzchnia działki
804 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
31
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Działka budowlana w Halinowie o powierzchni 804 m kw. na planie prostokąta o wymiarach 29 x 31, od strony drogi został wykrojony fragment pierwotnej działki na zatokę do zawracania samochodów , o wymiarach 12,6 x 7,5 m.
Teren na którym położona jest działka ma zatwierdzony Plan Zagospodarowania przestrzennego, wg którego teren jest przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne, wysokość zabudowy nie może przekraczać 12.5 m, dachy dwu i wielospadowe o nachyleniu 35 - 45 stopni, możliwość lokalizowania parterowych budynków gospodarczych, powierzchnia biologicznie czynna powinna wynosić 60 %.

Do działki doprowadzona jest instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna będzie doprowadzona do końca roku. Instalacja gazowa w drodze, instalacja elektryczna jest na etapie projektowym.

Działka znajduje się ok. 1.5 km od stacji PKP, 1.7 km od pętli autobusowej linii 704,

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 25
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła, Kościół, Rzeka, Bank
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Widok na: Rzeka, Podwórko, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Małgorzata Ryczkowska

Małgorzata Ryczkowska

Mobile:
606930361
Email:
mr2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).