Pierzchały

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
439 000 PLN
Powierzchnia
90 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 300 m2
Powierzchnia użytkowa
75 m2
Rok budowy
1975
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec węglowy/drewno, Piec elektryczny
Rodzaj ogrzewania
Węglowe
Liczba łazienek
1
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo

Opis nieruchomości

Pierzchały – dom 90 m2 trzy pokoje,kuchnia,łazienka do lekkiego remontu ,poddasze do adaptacji.Dom ocieplony na dachu blachodachówka.Dom usytuowany na działce 3300 m2.
Na terenie posesji znajduje się drewniana stodoła/rygiel deskowany/ o wym. 25 x 10 oraz obora z białej cegły o wym 20 x 10.
Znajduje się również piwnica ziemna.Ładnie zagospodarowany teren,trawa,drzewa.Do domu przylega łąka ok 1,1 ha możliwość zakupu .
Pierzchały wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie węgrowskim, w gminie Liw Leży nad rzeką Liwiec.
W bliskiej odległości jest Sowia Góra to słynne na okolicę dość wysokie wzgórze, z którego rozpościera się przepiękny widok na dolinę Liwca, na wielkie i nieregularne zakole tej rzeki, nad którą w okresie od wiosny do lata odpoczywają okoliczni mieszkańcy i turyści. Patrząc na rozległe łąki, zamek i kościół w Liwie a także widoczne z tego miejsca wiatraki umiejscowione w gminie Korytnica, możemy cieszyć wzrok nietypowymi jak na tą okolicę krajobrazami.Sowia Góra jest popularnym przystankiem dla kajakarzy, paralotniarzy i innych turystów. Zapraszamy do jej osobistego podziwiania, rozciąga się stąd bowiem jeden z najpiękniejszych widoków na terenie Powiatu Węgrowskiego.
Dzięki licznie występującemu ptactwu i nieskażonemu cywilizacyjnie krajobrazowi dolina Liwca w całym jego biegu została włączona w Siedlecko-Węgrowski Obszar Chronionego Krajobrazu oraz zaliczona do "Obszaru Natura 2000" (Dyrektywa Ptasia).
Dzięki licznie występującemu ptactwu i nieskażonemu cywilizacyjnie krajobrazowi dolina Liwca w całym jego biegu została włączona w Siedlecko-Węgrowski Obszar Chronionego Krajobrazu oraz zaliczona do "Obszaru Natura 2000" (Dyrektywa Ptasia).
Dojazd samochodem do Warszawy ok 80 km do Węgrowa 10 min do Łochowa 30 min i kolejką do Dworca Wileńskiego 55 min.
Idealne dla rodzin z dziećmi oraz na zorganizowanie agroturystyki.
Dla ceniących ciszę,uroki przyrody zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Grażyna Antochewicz

Grażyna Antochewicz

Telefon:
606930475
E-mail:
ga@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).