Postoliska - Dom na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
260 000 PLN
Powierzchnia
72,10 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 427 m2
Powierzchnia użytkowa
72,10 m2
Rok budowy
1999
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba łazienek
1
Miejska
Szambo

Opis nieruchomości

Sprzedam dom w Postoliskiej przy ulicy Zacisznej, w gminie Tłuszcz. Budynek jest jednokondygnacyjny i niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 72,10 m2. Podłączone są instalacje elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna i centralnego ogrzewania. Nieruchomość znajduje się na działce o numerze o powierzchni 3427 m2. Dostępny jest dojazd od drogi publicznej od ulicy Zacisznej. Dom jest do remontu . Do naprawy dach . zakup tylko za gotówkę .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).