Polanica-Zdrój

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 250 000 PLN
Powierzchnia
583,31 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 205 m2
Powierzchnia użytkowa
246,59 m2
Rok budowy
1907
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba łazienek
2
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze, Szambo

Opis nieruchomości

jeśli chcesz prowadzi pensjonat w Polanicy Zdró to oferta jest dla ciebie . Polanica-Zdrój – miasto uzdrowiskowe w Polsce, w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. Położona jest w dolinie Bystrzycy Dusznickiej u podnóża masywu Piekielnej Góry, a południowa część miasta na zboczach Gór Bystrzyckich w pobliżu Kamiennej Góry.
Budynek był wybudowany w 1907 roku i ma powierzchnię użytkową 583,31 m2. Jest 3 kondygnacyjny i częściowo podpiwniczony.
Na parterze znajduje się zaplecze socjalne dla gości i pracowników pensjonatu, na pierwszym i drugim piętrze znajdują się pokoje gościnne.
Budynek znajduje się w na działce o powierzchni 1205 m2. Plan zagospodarowania zakłada usługi lecznictwa uzdrowiskowego oraz obiekty i usługi związane z obsługą ruchu turystycznego.
Podłączone są instalacje elektryczna, wodociągowa, wodociągowa, kanalizacyjna, telefoniczna, gazowa i centralnego ogrzewania.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).