Koszalin - Dom na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 550 000 PLN
Powierzchnia
516,50 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 249 m2
Powierzchnia użytkowa
287,80 m2
Rok budowy
2000
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba tarasów
1
Liczba łazienek
2
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Miejska
Miejska w drodze

Opis nieruchomości

Prezentujemy nieruchomość gruntową, zabudowaną budynkiem handlowo - usługowym z częścią mieszkalną, położoną w Koszalinie, woj. zachodniopomorskie.
Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni 2249 m2. Na terenie nieruchomości posadowiony jest jednokondygnacyjny budynek handlowo-usługowy z częścią mieszkalną,z poddaszem użytkowym o konstrukcji murowanej, ściany murowane ocieplone, dach wielospadowy, pokryty blachodachówką, o powierzchni użytkowej 516,50 m2
Nieruchomość położona jest w północnej części Koszalina, na terenie Osiedla Unii Europejskiej, o dominującej zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Otoczenie nieruchomości stanowią domy jednorodzinne, osiedla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej – Osiedla Na Skarpie i Osiedle Morskie, zabudowa usługowa, tereny niezabudowane. Odległość od centrum Koszalina wynosi 3,5 km. Dojazd do centrum ulicą Władysława IV, komunikacja autobusowa.
Teren nieruchomości jest ogrodzony, urządzone dojścia do budynku z kostki betonowej, parking i dojazd do garaży nawierzchnia utwardzona z koski betonowe, chodnik wokół budynku, urządzona zieleń niska, drzewa, krzewy, na terenie ogrodu działki. Wjazd na teren nieruchomości od strony wschodniej – od ulicy Władysława IV i zachodniej – od ulicy Fińskiej, dojazd drogą o nawierzchni nieutwardzonej, droga asfaltowa. Na teren nieruchomości prowadzą dwie bramy wjazdowe.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej . Teren działki jest wyposażony w sieci uzbrojenia: wodociągową, energetyczną, kanalizacji sanitarnej.Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).