Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 000 PLN
Powierzchnia
500 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
1 250 m2
Powierzchnia użytkowa
450 m2
Rok budowy
2020
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Bliźniak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Bojler
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne
Liczba łazienek
3
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo

Opis nieruchomości

Dom dwurodzinny 500 m w stanie developerskim na działce o pow. 1250 m
Oddanie koniec 2020 r

Oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny w Wilanowie. W domu zostały wydzielone dwie części z osobnymi wejściami, mniejsza i większa. Nowoczesna architektura wpisuje się w aktualne trendy budownictwa, rozkład wnętrza budynku jest intuicyjny i zadowoli zwolenników dużych, otwartych przestrzeni.
Inwestycja składa się łącznie z dwóch lokali, część A i część B. Budynek sprzedawany jest jako jeden dom dwulokalowy. Istnieje możliwość wewnętrznego połączenia lokali w jeden dom wolnostojący. Dom jednocześnie spełnia założenia domu dwugeneracyjnego pozwalającego na zamieszkanie dwóch rodzin w odrębnych lokalach – mają one osobne wejścia. Oba lokale posiadają wspólny dwustanowiskowy garaż z możliwością wydzielenia dwóch osobnych miejsc.
Część A

Część A stanowi lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 182 m2. Składa się z 3 sypialni, 3 łazienek, przestronnego salonu, holu, gabinetu oraz garażu i pomieszczenia technicznego.
Część B

Część B to lokal o nieco większej powierzchni przeszło 217 m2. W tej części znajdują się również 3 sypialnie i 3 łazienki, a także przestronny salon, kuchnia, hol, pomieszczenie techniczne oraz pralnia.

Dwie kondygnacje pomieszczeń pozwalają na wielowariantową aranżację przestrzeni. W każdej części istnieje możliwość realizacji dużego tarasu i indywidualnej aranżacji zieleni w ogrodzie.

Wilanów jest uznawany nie tylko za prestiżową dzielnicę Warszawy, ale i miejsce osiedlania się młodych ludzi głównie w tzw. miasteczku Wilanów. Oferowany dom znajduje się w nieco oddalonym od tej części Wilanowa, Powsinie – spokojnej okolicy charakteryzującej się zabudową jednorodzinną. Okolica ta posiada atuty naturalnego środowiska dzięki wciąż niezabudowanym terenom i otoczeniu kilku jezior. Ruch uliczny jest mniej intensywny niż w innych częściach Wilanowa, ponadto teren obsługiwany jest przez komunikację miejską.
Ważne odległości:
przestanek autobusowy – około 40 metrów

mały sklep ogólno-spożywczy – 1,5 km

państwowa przychodnia – 2,6 km

przedszkole i szkoła państwowa – 3 km

plac zabaw – 2 km

kościół – 2,8 km

stacja benzynowa – 3,2 km

sklep budowlany – 5 km

lokalne centrum handlowe na Zawadach – 5 km

projektowany węzeł Przyczółkowa z S2 – 5 km

centrum Warszawy – 17 km

Powierzchnia domu: 400 m2
Powierzchnia działki: około 1000 m2

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Bożenna Szkrabko

Bożenna Szkrabko

Telefon:
608404541
E-mail:
bs2@dragowski.pl
Numer licencji:
6253

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).