Osowiec - Dom na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia
400,70 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
4 600 m2
Powierzchnia użytkowa
287,80 m2
Rok budowy
1999
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba tarasów
1
Liczba łazienek
2
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Kominek
Tak

Opis nieruchomości

Sprzedam nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 246,1 m2 oraz drugim budynkiem o powierzchni 154,6 m3, położoną w miejscowości Osowiec (gmina Żabia Wola).
Działka o powierzchni 4600 m2, o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 54 m x 86 m, o płaskim ukształtowaniu terenu. Działka ogrodzona od frontu ogrodzeniem murowanym z kamienia z bramą i furtką stalową oraz z kątowników stalowych na podmurówce. Na terenie nieruchomości położone są dwa budynki. Jeden pełniący funkcję głównego domu z urządzonym ogrodem położonym w części centralnej działki. Drugi budynek położony w części północno – wschodniej działki, od strony ul. Dworskiej. Wjazd na nieruchomość i podjazd do budynków utwardzony jest kostką betonową, wokół budynków wytyczone są chodniki. W części centralnej działki znajduje się urządzony ogród z oczkiem wodnym i licznymi nasadzeniami drzew i krzewów iglastych. Nasadzenia występują również wzdłuż części wjazdowej na nieruchomość oraz wokół głównego budynku. Pozostała część działki zagospodarowana jest pod dobrze utrzymany i zagospodarowany trawnik, z automatyką do podlewania ogrodu. W części zachodniej działki wzdłuż ogrodzenia znajduje się drzewostan iglasty.
W sąsiedztwie nieruchomości występuje zabudowa mieszkalna jednorodzinna wolnostojąca oraz tereny niezabudowane. Okolica jest cicha i spokojna, brak zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem środowiska.
Budynki

Budynek (główny) mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony wykonany w technologii murowanej. Budynek powstał w 1999 roku i w roku 2008 przeszedł generalny remont. Podjazd do budynku utwardzony, wokół urządzona zieleń.

Rozkład funkcyjny: w budynku rozdzielono część dzienną i nocną, na parterze jest salon połączony z kuchnią i jadalnią. Z salonu jest wyjście na zewnętrzny taras. Na parterze dodatkowo jest gabinet oraz łazienka. Część nocna stanowią pomieszczenia na poddaszu: trzy sypialnie, połączone hallem. Jedna z sypialni ma własną garderobę.

W cześci północno – wschodniej działki usytuowany jest drugi budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, nie podpiwniczony wykonany w technologii murowanej. Rozkład funkcyjny: na parterze od frontu znajduje się wjazd do garażu dwustanowiskowego. Z boku budynku jest wejście do budynku na hall, z którego jest przejście do kuchni, wc oraz do salonu, dalej jest wejście do łazienki i drugiego pokoju. Z hallu jest wejście schodami na poddasze, na którym znajduje się pokój z łazienką oraz dwa pomieszczenia strychowe.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).