Szklarska Poręba

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
950 000 PLN
Powierzchnia
333,66 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
565 m2
Powierzchnia użytkowa
246,59 m2
Rok budowy
1979
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba balkonów
2
Liczba tarasów
1
Liczba łazienek
6
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze, Szambo

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz prowadzi pensjonat w Szklarskiej Porębie to oferta jest dla ciebie . Szklarska Poręba to miejscowość w okolicy której spotykają się dwa pasma górskie - Góry Izerskie i Karkonosze. Miejscowość położona jest dodatkowo u stóp Szrenicy - wierzchołka w Karkonoszach - jaki góruje nad okolicą. W okolicy zlokalizowane są również dwa wysokie, wodospady karkonoskie Kamieńczyka oraz Szklarki - częste cele wycieczek urlopowiczów zwiedzających Szklarską Porębę.
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem pensjonatowym zlokalizowana jest w Szklarskiej Porębie w strefie śródmiejskiej miasta, o powierzchni 565 m2. Działka zabudowana jest wolnostojącym,trzykondygnacyjnym budynkiem mieszkalno-pensjonatowym. Budynek wybudowany został w technologii tradycyjnej w latach 70-tych o pow. użytkowej 335,66m2.
W budynku znajduje się 6 pokoi 4-5 osobowych w tym 5 z łazienkami - łącznie 26 miejsc noclegowych oraz samodzielne mieszkanie.
Nieruchomość wyposażona jest we wszystkie instalacje; ogrzewanie budynku z kotłowni gazowej, oraz kominkowe z płaszczem wodnym.
W sąsiedztwie liczna zabudowa mieszkalno-pensjonatowa i hotelowa oraz dworzec autobusowy.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).