Bilcza - Dom na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 500 000 PLN
Powierzchnia
330 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
76 000 m2
Powierzchnia użytkowa
600 m2
Rok budowy
1999
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Rezydencja
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba balkonów
2
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Liczba łazienek
6
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Kominek
Tak
Jacuzzi
Tak
Sauna
Tak
Basen
Tak

Opis nieruchomości

OFERTA KONESERSKA
Oferuje unikalną, urokliwą, jedną z najpiękniej w Polsce usytuowanych rezydencji, utrzymaną w poetyce dworku Soplicowo jakby żywcem wyjętą z czasów Polski szlacheckiej, zagubioną w lasach, dookoła żadnego śladu cywilizacji, domów mieszkalnych, linii energetycznych, telefonicznych itp., zatopioną w przepięknie usytuowanym parku nad rzeką. Takich posiadłości zapewniających absolutną intymność i poetykę nie ma w Polsce!
Oferowana działka o powierzchni 76.000m2 ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako teren budowlany przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe, jest najpiękniej usytuowanym gruntem w województwie świętokrzyskim na terenie gminy Morawica (10 km od Kielc), otoczona z trzech stron lasem, z czwartej zaś strony graniczy na całej długości z rzeką Czarna Nida i łączącym się z nią tzw. ciekiem Chodczy stwarzając wrażenie trzech zbiegających się rzek (Nida zakręca tam pod kątem prostym, stąd wrażenie łączących się trzech rzek). Posiadłość znajduje się w lesie obok wsi Bilcza. Obecnie działki budowlane w tej podkieleckiej, modnej okolicy z pięknymi rezydencjami, oferowane są po 200 zł/m2,, a po zakończeniu na wiosnę 2022 roku drugiej nitki dwupasmowej drogi z Kielc w stronę Morawicy, prognozuje się, że działki w tej okolicy będą warte 250 zł/m2. Lokalizację posiadłości można sprawdzić oglądając teren „z lotu ptaka” oraz poprzez interaktywną mapę satelitarną (w załączeniu). Całą oferowaną działkę można kupić jako prywatną posiadłość, znajduje się tam zamieszkały, kryty gontem dwór, wyjęty niczym z „Pana Tadeusza”, a także budynek gospodarczy i garażowy w poetyce dworku (także kryty gontem), jak również basen, kort tenisowy, dwa stawy, pomosty nad rzeką, alejki z latarniami, fontanny, podświetlane, zbudowane z piaskowca kwietne gazony, skupiska krzewów i kwiatów, park z unikalnymi drzewami i krzewami, a cały teren ma podziemny system rozprowadzania nawadniania ze zraszaczami oraz grill i wędzarnię. Wieczorem cała, podświetlona (włącznie z alejkami i gazonami) posiadłość przypomina zagraniczny kurort. Obiekty dworkowe. Kwota całości (7,6 ha terenu budowlanego z budynkami i wszystkimi w.w. obiektami) – 8 500 000 PLN. Uwaga! Zainteresowana osoba lub firma może z terenu wydzielić część prywatną oraz część pod osiedle lub indywidualną sprzedaż działek, ewentualnie hotel SPA, komfortowy ośrodek rekreacyjny (posiadłość znajduje się w pobliżu słynnego zamku w Chęcinach, jaskini „Raj” i stoków narciarskich), ośrodek spokojnej starości, ośrodek rehabilitacyjny czy leczenia od uzależnień. Posiadłość można nabyć wraz z zabytkowymi, antycznymi meblami, wyposażeniem i sprzętami, oryginalnymi dziełami sztuki, w tym obrazami wybitnych, polskich malarzy jak Wojciech, Juliusz i Jerzy Kossakowie, artefaktami za dodatkową kwotę uzgodnioną w bezpośrednich negocjacjach.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Rzeka, Pola, Podwórko

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).