Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 000 PLN
Powierzchnia
322 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 138 m2
Powierzchnia użytkowa
257,20 m2
Rok budowy
1999
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba łazienek
4
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Kominek
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy pod Warszawę do Łomianek gdzie prezentujemy dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej położony w ścisłym centrum .
Dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia, wybudowany w 1999 r i w tym też roku został przyjęty do użytkowania. Obiekt wykonany w technologii tradycyjnej murowanej.
Powierzchnia użytkowa: 257,2 m2
Powierzchnia zabudowy: 322 m2
Powierzchnia terenu utwardzonego: 35 m2
Powierzchnia całkowita: 437,3 m2
Dom składa sie
-Parter: salon, jadalnia, 3 pokoje, przedsionek, korytarz, 3 łazienki z wc, kuchnia, 5 garderób, garaż, kotłownia. Do salonu przylega taras.
- na poddaszu znajdują się otwarte pomieszczenie, łazienka z wc, pomieszczenie gospodarcze, schowek.
Nieruchomość położona jest na 2 działkach o powierzchni 1 138 m2, o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 32 m x 36 m. Nieruchomość jest ogrodzona - od frontu pręty stalowe na podmurówce, pomiędzy murowane słupy, pozostałe boki siatka. Wjazd do garażu i chodnik przed budynkiem został wyłożony kostką brukową. Ogród z licznymi nasadzeniami.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).