Ojcowizna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia
310 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
17 000 m2
Powierzchnia użytkowa
260 m2
Rok budowy
1999
Liczba pięter
0
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba łazienek
3
Ogród
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Kominek
Tak

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz odpoczynku na łonie natury i chcesz prowadzić interes, ta dobrze prowadzona agroturystyczna oferta jest dla Ciebie. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w gminie Brańszczyk. W otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkalna jednorodzinna, zagrodowa i tereny rolne. W niewielkiej odległości kompleks leśny. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem drewnianym z bala o pow. Użytkowej 96,00 m2, budynkiem mieszkalnym murowanym o pow. użytkowej 220 m2 oraz stodołą drewnianą o pow. 180 m2, w której znajduje się 6 boksów dla koni i garaż na dwa samochody. Na terenie prezentowanej nieruchomości znajdują się również szklarnia, drewutnia, piwnica - ziemianka, cztery wiaty biesiadne, zapewniające możliwość organizacji imprez okolicznościowych, padoki oraz miejsce na staw.

Nieruchomość jest uzbrojona w energię elektryczną, wodociąg, własne ujęcie wody i przydomową oczyszczalnię ścieków. Siedlisko jest zlokalizowane w odległości około 1,5 km od sklepu. Do Urzędu Gminy w Brańszczyku odległość wynosi około 4 km, do szkoły – około 1,5 km, do przystanku PKS – 400 m, do centrum Wyszkowa 7 km. Bardzo dobry dojazd drogą krajową nr 8 o nawierzchni bitumicznej i około 400 m drogą gminą. Natężenie ruchu samochodowego w rejonie szacowanej nieruchomości znikome. Rejon wsi uzbrojony w energię elektryczną i wodociąg. Brak w sąsiedztwie obiektów stanowiących zagrożenie dla środowiska naturalnego.

Nieruchomość może być przeznaczona na prowadzenie stajni, gospodarstwa agroturystycznego czy domu społecznego oraz jest przygotowana do przyjmowania „zielonych szkół”.

Największą zaletą nieruchomości jest jej malownicze położenie, cisza, spokój i nadbużańskie walory przyrodnicze.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).