Szklarska Poręba

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
950 000 PLN
Powierzchnia
301,88 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
451 m2
Powierzchnia użytkowa
246,59 m2
Rok budowy
1979
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Liczba balkonów
2
Liczba tarasów
1
Liczba łazienek
6
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo, Miejska w drodze

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz prowadzi pensjonat w Szklarskiej Porębie to oferta jest dla ciebie . Szklarska Poręba to miejscowość w okolicy której spotykają się dwa pasma górskie - Góry Izerskie i Karkonosze. Miejscowość położona jest dodatkowo u stóp Szrenicy - wierzchołka w Karkonoszach - jaki góruje nad okolicą. W okolicy zlokalizowane są również dwa wysokie, wodospady karkonoskie Kamieńczyka oraz Szklarki - częste cele wycieczek urlopowiczów zwiedzających Szklarską Porębę.
Nieruchomość zlokalizowana jest w Szklarskiej Porębie w strefie centralnej miasta .
W sąsiedztwie liczna zabudowa mieszkalno-pensjonatowa i hotelowa, dworzec autobusowy, centrum handlowo-usługowe.
Działka zabudowana jest wolnostojącym, dwukondygnacyjnym budynkiem z poddaszem użytkowym. Powierzchnia użytkowa budynku to 301,88 m2 powierzchnia działki 0,0451ha. Budynek wybudowany został w technologii tradycyjnej w latach 90-tych. W budynku znajduje się mieszkanie oraz 6 pokoi pensjonatowych z łazienkami i przedpokojami.
Kształt działki jest nieregularny. Na terenie działki znajduje się parking przydomowy oraz zieleń niska.
Budynek wyposażony jest w instalacje: wodną, kanalizacyjną, energii elektrycznej i telefoniczna, telewizyjna. Ogrzewanie budynku c.o. zasilane z kotła gazowego.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).