Toruń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 000 PLN
Powierzchnia
1 743 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
456 m2
Powierzchnia użytkowa
1 546 m2
Rok budowy
1400
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
16
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Kamienica
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Rodzaj ogrzewania
Kominkowe
Piwnica
Tak
Liczba łazienek
10
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz zamieszkać w Toruniu i prowadzić swój biznes to nieruchomość jest dla Ciebie .Świetnie nadaje się na działalność hotelarską i gastronomiczną . Może być również na a siedzibę firmy , internatem , akademikiem lub możesz zostać kamienicznikiem i zarządzać nieruchomością . Obecnie jest to budynek mieszkalny wielorodzinny, jest to budynek w zwartej zabudowie, podpiwniczony z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi. Budynek składa się z budynku frontowego i oficyny wokół dziedzińca wewnętrznego. Wzniesiony został w technologii tradycyjnej około 1400 roku, a rozbudowany w 1883 roku i 1887 roku. Obiekt posiada bardzo bogaty wystrój zewnętrzny elewacji. Do budynku jest wejście od ulicy . Powierzchnia działki przypisana do tej kamienicy wynosi 456m2. Budynek składa sie z kondygnacji przyziemia oraz 4 kondygnacji naziemnych i jest użytkowe poddasze .

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Centrum handlowe, Bank, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).