Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 100 000 PLN
Powierzchnia
165 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
450 m2
Powierzchnia użytkowa
165 m2
Rok budowy
2020
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Szeregowy
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne
Liczba balkonów
1
Liczba łazienek
1
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska

Opis nieruchomości

Obecnie trwa budowa 6 domów dwu lokalowych.
Powierzchnia domu 165 m2 + poddasze, działki ok. 450 m2
Zakończenie budowy do końca 2020 r. / początek 2021
W załączeniu wizualizacja osiedla
Nowoczesne domy jednorodzinne dwu lokalowe ETAP II

Przedmiotem oferty są nowoczesne domy dwulokalowe usytuowane w Wilanowie. Całkowita powierzchnia lokalu to 180m2. Segmenty usytuowane są na działkach o powierzchni około 500 m2 (cały dom dwulokalowy na działce 1000 m2).

Ciekawy i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, a także usytuowanie domu na dużej działce sprawia, że oferta stanowi interesującą alternatywę dla apartamentów w budownictwie wielorodzinnym.
Parter domu obejmuje salon z kuchnią, łazienkę z miejscem na piec CO oraz hol i wiatrołap, a także garaż jednostanowiskowy. Na piętrze zaprojektowano 3 sypialnie i dwie łazienki oraz garderobę. Opcjonalnie istnieje możliwość zagospodarowania poddasza z sypialnią, pokojem dziennym i łazienką.

Wilanów jest uznawany nie tylko za prestiżową dzielnice Warszawy ale i miejsce osiedlania się młodych ludzi głównie w tzw. miasteczku Wilanów. Oferowane domy znajdują się w nieco oddalonym od tej części Wilanowa, Powsinie – spokojnej okolicy charakteryzującej się zabudową jednorodzinną. Okolica ta posiada atuty naturalnego środowiska dzięki wciąż niezabudowanym terenom i otoczeniu kilku jezior. Ruch uliczny jest mniej intensywny niż w innych częściach Wilanowa, ponadto teren obsługiwany jest przez komunikację miejską.
centrum Warszawy – 17 km

projektowany węzeł Przyczółkowa z S2 – 5 km

lokalne centrum handlowe na Zawadach – 5 km

sklep budowlany – 5 km

stacja benzynowa – 3,2 km

przedszkole i szkoła państwowa – 3 km

kościół – 2,8 km

państwowa przychodnia – 2,6 km

plac zabaw – 2 km

mały sklep ogólno-spożywczy – 1,5 km

przestanek autobusowy – około 40 metrów

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Bożenna Szkrabko

Bożenna Szkrabko

Telefon:
608404541
E-mail:
bs2@dragowski.pl
Numer licencji:
6253

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).