DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
890 000 PLN
87,25 PLN/m2
NIEBORÓW
Opis
Do sprzedaży wyjątkowa działka w Nieborowie k. Łowicza bezpośrednio sąsiadującą z Pałacem Radziwiłłów, należącym do grona najokazalszych rezydencji magnackich w Polsce, a obecnie funkcjonującym, jako Muzeum Narodowe. Bardzo prestiżowy adres!

Działka o powierzchni 1,02 hektara, płaska, o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu, sąsiaduje nie tylko z terenem ogrodów pałacu, ale również z Bolimowskim Parkiem Narodowym. Atrakcyjność tego miejsca podnosi również znajdująca się w najbliższej okolicy niewielka stadnina koni oraz brak uciążliwego sąsiedztwa w postaci punktów usługowych lub handlowych.

Oferowana działka stanowiłaby idealne miejsce zarówno pod zabudowę pensjonatu/centrum szkoleniowego, jak również pod budowę okazałej, prywatnej rezydencji z garażem i wyposażeniem ogrodu, budynkami gospodarczymi (magazyn).

Według gminy i planu zagospodarowania możliwa jest zabudowa mieszkalno-pensjonatowa, usługowa jednorodzinna, oznaczona symbolem "MNp". Także gastronomiczna, turystyczna, sportowa (korty tenisowe) i pokoje gościnne.

Nieborów znajduje się w połowie drogi między Warszawą (70km) a Łodzią (65km), 2,5km od zjazdu z autostrady A2.

Dostępne media: woda miejska, prąd już na działce.

Lokalizacja: Nieborów
Szczegóły oferty

Cena890 000 PLN

Cena za m287,25 PLN

Powierzchnia działki10 200 m2

Przeznaczenie działkiBudowlana

Kształt działkiProstokąt

PrądW drodze

GazNie

Ujęcie wodyMiejska w drodze