OBIEKT
na
SPRZEDAŻ
3 500 000 PLN
7 000 PLN/m2
BIAŁOWIEŻA
Opis
BIAŁOWIEŻA !!!! BIAŁOWIEŻA !!!! BIAŁOWIEŻA !!!!
Miejsce dla osób spragnionych kontaktu z naturą , szukających wytchnienia, " doładowania akumulatorów", lubiących wyzwania i dla tych, którym nie brakuje pomysłów na życie .
Zespół czterech stylowych drewnianych budynków ( o łącznej pow. 500 m2 ), krytych wiórem osikowym, skomponowanych z otoczeniem na działce 3718 m kw. Są to: budynek Apartamentów Gościnnych o pow 250 m kw., budynek mieszkalny właścicieli o pow. 100 m kw., budynek - Galeria o pow. 100 m kw. i wiejska chata o pow. 50 m kw. Wyjątkowe miejsce, z jednej strony cywilizacja, komfort, doskonały dojazd, wszystkie media, z drugiej strony
dzika przyroda, z pięknym widokiem na panoramę puszczy, dolinę rzeki Narewki i ścisły rezerwat przyrody
Posiadłość znajduje się na polanie pomiędzy uroczyskiem
słynnym z królewskich dębów i Białowieżą, na trasie wszystkich wycieczek.
Nie trzeba wcale chodzić do puszczy, aby podziwiać pasące się żubry, jelenie , szybujące orły. Wszystko to można zobaczyć z terenów posesji lub okien apartamentów.
Wyjątkowość tego miejsca spowodowała, że powstała
firma turystyczna, oferująca 21 komfortowych miejsc hotelowych i galerię sztuki z wyrobami rękodzieła artystów profesjonalnych i ludowych. Ogród, skalniak oraz malowniczy staw ( ok. 250 m kw. ) zostały zaprojektowane przez architekta krajobrazu w oparciu o rodzime gatunki roślin i klimaty. Wszystkie budynki są ogrzewane ekologiczną, gruntową pompą ciepła.
Przedmiotem sprzedaży jest nie tylko sama nieruchomość, ale także dobrze prosperująca firma znana już na rynku.

Oszczędź czas i pieniądze, załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności, otrzymasz bezpłatną obsługę Prawną, pomożemy w udzieleniu kredytu do 100% wartości nieruchomości.
Oszczędź czas i pieniądze, załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności, otrzymasz bezpłatną obsługę Prawną, pomożemy w udzieleniu kredytu do 100% wartości nieruchomości.
Szczegóły oferty

Cena3 500 000 PLN

Powierzchnia500 m2

RynekWtórny

Powierzchnia działki3 170 m2

Przeznaczenie (obiekt)Sportowo/Rekreacyjne

Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)Sportowo/Rekreacyjne, Mieszkalne, Inne, Medyczne, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Inne

Liczba pięter1

Rodzaj budynkuGospodarstwo agroturystyczne